نمایش نوار ابزار

۱۱۱ واحد مسکونی همزمان با سراسر کشور در استان کرمان واگذار شد

به مناسبت فرار رسیدن ایام ا… دهه فجر آئین واگذاری ۱۱۱ واحد مسکونی افراد و خانواده های تحت حمایت بهزیستی استان کرمان از ۱۶۷۳ واحد مسکونی  سراسر کشور به طور همزمان و با حضور مدیرکل ، معاون هماهنگی موسسات غیردولتی و مشارکتهای مردمی ، مدیر بهزیستی شهرستان کرمان ، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از کارشناسان در کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این آئین که  به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور برگزار شد ؛ عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان با اشاره  به اهمیت تامین مسکن مناسب برای گروه های خاص و تحت حمایت ، اظهار داشت : به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۱۱۱ واحد مسکونی مددجویی در استان کرمان واگذار می شود .

وی با بیان اینکه از ۱۱۱ واحد مسکونی ۴۱ واحد به خانواده های  دارای دو معلول و بیشتر ، تعداد ۳۰ واحد مسکونی به زنان سرپرست خانوار و ۴۱ واحد به سرپرستان خانوار دارای معلولیت واگذار شده ؛ افزود :  اعتبار این واحدهای مسکونی از محل اعتبارات سازمان با مشارکت خیرین ، پرداخت تسهیلات بانکی  و سهم آورده افراد و خانواده ها تامین شده است .

صادق زاده  با تشریح سهم بهزیستی و سهم آورده افراد و خانواده های تحت حمایت، اظهار داشت : سهم سازمان بهزیستی در این پروژه ۱۱۱ واحدی ۱۰ میلیارد ریال به عنوان کمک بلاعوض بوده و افراد و خانواده در مجموع ۲۰ میلیارد ریال سهم آورده داشته اند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان نقش خیرین را در کمک به تامین مسکن گروه های تحت حمایت بسیار مثبت توصیف کرد و تصریح کرد : در این پروژه ۳۱۰ میلیارد ریال توسط خیرین  تامین و مبلغ ۲۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی پرداخت شده است .